O nas

GOODWILL & CO. to połączenie przyjaźni, pasji i ponad 10-letniego doświadczenia.
GOODWILL & CO. to my – poznajmy się bliżej.

Od ponad 10 lat zawodowo zajmujemy się obrotem nieruchomościami w całej Polsce. Od tylu lat trwa też nasza przyjaźń poza pracą. Już na samym początku połączyła nas pasja do wykonywanej pracy, zaangażowanie, które w nią wkładamy, i wartości, jakie szanujemy.

Prowadząc własne biuro obrotu nieruchomościami, chcemy wspólnie przełamać stereotypy panujące na co dzień w naszym zawodzie.
Wspólnie z Wami – bo to Wy, nasi Klienci, jesteście naszą wizytówką.

Zacznijmy od tego, że współpraca z doradcą ds. nieruchomości to wybór. Nie przymus, nie obowiązek, a dobrowolny i niczym nieprzymuszony wybór. Tak – DORADCĄ.

Bo my doradzamy. My możemy Ci doradzić, za ile korzystnie sprzedać Twoją nieruchomość. My możemy Ci doradzić, za ile warto kupić kolejną. I chcemy to robić! Chcemy, żebyś miał komfort przy podejmowaniu decyzji i mógł przed jej podjęciem przedyskutować z nami każdy jej aspekt. Począwszy od lokalizacji, otoczenia, układu pomieszczeń, na kosztach i stanie prawnym skończywszy. Chcemy Cię wysłuchać, pomóc Ci ustalić Twoje priorytety i dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb. Znaleźć tę, która im odpowiada, a potem zadbać o bezpieczeństwo całej transakcji. Chcemy sprawdzić stan prawny, zadbać o dokumenty, aż wreszcie przygotować Cię do transakcji. Chcemy być przez cały ten proces przy Tobie. Być dla Ciebie cichą asekuracją, na którą zawsze możesz liczyć ― prawą ręką w branży, którą naprawdę lubimy!

I jesteśmy w tym dobre. A może właśnie dlatego?

Całą resztę zostawiamy pozostałym specjalistom – pracę nad Twoimi finansami delegujemy doradcy finansowemu, który rzetelnie i sumiennie je analizuje, umowy przenoszące własność zabezpiecza notariusz,
a problemy prawne przekazujemy do rozwiązania renomowanej kancelarii prawnej. Tym sposobem każda transakcja dopilnowana jest przez sztab specjalistów, który podzielony na poszczególne etapy, skrupulatnie wykazuje się profesjonalizmem w swoim sektorze.

Spytaj o nas znajomych albo… sprawdź sam!