Biurowiec w Gdyni - lokal do wynajęcia!

Biuro na wynajem
13 725 PLN, Pow. 305 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
305 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Gdynia Śródmieście , Jerzego Waszyngtona
Numer oferty:
GW803531
Cena za m2:
45 PLN
7-kondygnacyjny biurowiec po modernizacji części wspólnych (2018r.) zlokalizowany w centrum Gdyni, w niewielkiej odległości od nadmorskich terenów rekreacyjnych i obiektów handlowo-usługowych. Dobra dostępność komunikacji miejskiej i głównych arterii miasta. 50-70 minut do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, 11-15 minut do Dworca PKP Gdynia Główna Osobowa.

Powierzchnia:
Kompleks biurowy z zapleczem socjalnym i pomieszczeniem kasy pancernej o łącznej powierzchni 305,19m2 usytuowany na parterze budynku.
Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni 86,52m2 piwnicy na cele magazynowe (archiwum) - dostęp bezpośrednio z lokalu.
Lokal do indywidualnej adaptacji - dopuszczalna zmiana sposobu użytkowania. W chwili obecnej obiekt z przeznaczeniem na lokal biurowy, w tym na działalność bankową.

Miejsca postojowe naziemne na dziedzińcu wewnętrznym budynku - cena 180,00 zł netto/miejsce na miesiąc oraz na pobliskim placu postojowym - cena 60,00zł brutto/miejsce na miesiąc.

Standard budynku:
Winda, całodobowy dozór budynku, monitoring obiektu, recepcja, podjazd i platforma dla osób niepełnosprawnych, wentylacja, wykładzina, płytki, okna otwierane, dostęp do sieci teleinformatycznej - wybór operatora należy do najemcy,

UWAGI OGÓLNE:
Warunkiem przekazania lokalu jest wpłata przez najemcę przed protokołem zdawczo -odbiorczym kaucji w wysokości dwumiesięcznego czynszu za najem brutto.
Kaucja stanowi depozyt i zwracana jest po zakończeniu umowy w wartości nominalnej.
Przy najmie kompleksów biurowych stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z art. 777 kpc.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail