Zalesiona działka pow.20031m2,900m do kąpieliska.

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
560 868 PLN, Pow. 20 031 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
20 031 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Struga
Numer oferty:
GW751715
Cena za m2:
28 PLN
Na sprzedaż bajkowa działka o pow. 2,0031ha w miejscowości Lipy niedaleko kąpieliska w Strudze.

Działka znajduje się przy drodze 214 Toruń-Łeba tworzy w przybliżeniu prostokąt o wymiarach 100m/200m jest częściowo zalesiona.
W MPZP - 3ML i 1ZL teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo - letniskową rekreacji indywidualnej, działka ma przyłącze energetyczne.
Na działce jest kontener mieszkalny i wychodek. W sąsiedztwie działki jest lasek państwowy jak i działki zabudowane, vis a vis po drugiej stronie ulicy hodowla Danieli.
Okolice idealne dla grzybiarzy, wędkarzy jak i pasjonatów koni i sportów wodnych.

Do miejscowości jest wygodny dojazd zarówno z okolic Trójmiasta, jak i autostrady A1. Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w miejscowości Zblewo. W pobliżu ok.1km w kierunku Zblewa znajduje się jezioro Wielkie i  jezioro Struga gdzie jest dostęp do pełnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej tj.: plaży, parkingu, kąpieliska, pomostów, wypożyczalni sprzętu wodnego, stadniny koni.
W przeciwnym kierunku ok 1,2 km płynie rzeka Wierzyca, w niedalekiej odległości od niej w miejscowości Zamek Kiszewski  znajdują się zabytkowe ruiny zamku krzyżackiego. Jadąc w tym kierunku około 5km dojeżdżamy do Starej Kiszewy gdzie znajdują się sklepy spożywcze, cukiernia/lodziarnia, restauracja, stacja benzynowa, urząd gminy, apteka, kościół jak i Przystań Wodna wyposażona w kajaki.

Odległości od większych miast:
28 km Kościerzyna
24 km Starogard Gdański
23 km Skarszewy

Oferta godna polecenia!!!
Zapraszam na prezentację.


Nieprawidłowy adres E-mail