Bajkowa działka o pow. 2,0031ha blisko kąpieliska.

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż
560 868 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 20 031 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Struga
  • Numer oferty : GW428177
  • Cena za m2 : 28 PLN

Na sprzedaż bajkowa działka o pow. 2,0031ha w miejscowości Struga blisko kąpieliska.

Działka znajduje się przy drodze 214 Toruń-Łeba tworzy w przybliżeniu prostokąt o wymiarach 100m/200m jest częściowo zalesiona. W planie zagospodarowania teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo - letniskową ,rekreacyjną indywidualną, działka ma przyłącze energetyczne. Na działce jest kontener mieszkalny i wychodek. W sąsiedztwie działki jest lasek państwowy jak i działki zabudowane, wi za wi po drugiej stronie ulicy hodowla Danieli, okolice idealne dla grzybiarzy i wędkarzy jak i pasjonatów koni i sportów wodnych. Do miejscowości jest wygodny dojazd zarówno z okolic Trójmiasta, jak i autostrady A1. Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w miejscowości Zblewo. W pobliżu ok.1km w kierunku Zblewa znajduje się jezioro Wielkie i  jezioro Struga gdzie jest dostęp do pełnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej tj.: plaży, parkingu, kąpieliska, pomostów, wypożyczalni sprzętu wodnego, stadniny koni.
W przeciwnym kierunku ok 1,2 km płynie rzeka Wierzyca, w niedalekiej odległości od niej w miejscowości Zamek Kiszewski  znajdują się zabytkowe ruiny zamku krzyżackiego. Jadąc w tym kierunku około 5km dojeżdżamy do Starej Kiszewy gdzie znajdują się sklepy spożywcze, cukiernia/lodziarnia, restauracja, stacja benzynowa, urząd gminy, apteka, kościół jak i Przystań Wodna wyposażona w kajaki.
Podsumowywująca jest to idealne miejsce na inwestycje związaną z turystyką i rekreacją zarówno dla rodziny jak i dla inwestora.

Odległości od większych miast:
28 km Kościerzyna
24 km Starogard Gdański
23 km Skarszewy


Oferta godna polecenia.
Zapraszam na prezentację.